Вибране 0

Про компанію

Вінницький виробник меблів Torkwell пропонує українському ринку якісні та екологічні меблі відчизняного походження. 

Основний акцент у своїй продукції ми приділяємо індивідуальності, яскравості та характеру, адже меблі - не лише функціональний елемент, але й невід'ємна частина декору, як продовження особистості власника. 


Досвідчена команда дизайнерів, столярів та фарбувальників спільними зусиллями працює над ідеальним виконанням наших виробів, які будуть служити довгі роки і радувати майбутніх власників. Робочий процес підприємства побудований на основах теорії системного виробництва, із здійсненням ретельного контролю на кожному етапі виготовлення і комплектування меблевих конструкцій, завдяки чому ми впевнені у своїй якості та не боїмося надавати послуги відкрито та на підставі договору.

 

В більшості моделей присутні такі складні елементи, як патинування чи штучне зістарення, для надання меблям ще більшої унікальності. 

Пропонуємо українському ринку меблів оригінальну, функціональну та комфортну у використанні продукцію, яка буде радувати Вас роками. Основу асортименту серійної продукції складають столи, комоди та етажерки з натуральної деревини. 


Також, Ви можете звернутися до нас з особистим проектом або замовити індивідуальне фарбування серійних моделей на договірних засадах. Задля реалізації Вашого проекту, ми будемо розбирати всі нюанси до найменших дрібниць, підбирати найкращі концепції, пропонувати сучасні рішення, аби бути впевненими, що в результаті Ви отримаєте саме те, чого хотіли, і будете отримувати задоволення від наших виробів при кожному дотику, погляду, та використанні.